W RAMACH NASZEJ WITRYNY STOSUJEMY PLIKI COOKIES - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ZAMKNIJ

"Modern classic" w kontrastowym wydaniu

Prezentowany projekt to mieszkanie, w którym rewolucję zrobiliśmy już na pierwszym etapie prac, bardzo mocno ingerując w układ funkcjonalny. Każdy centymetr przestrzeni jest przemyślany i zaprojektowany tak, by maksymalnie zwiększyć ergonomię wnętrza. Mimo pełnego podporządkowania się pod funkcjonalność przestrzeni – bardzo staraliśmy się by wnętrze nadal sprawiało wrażenie przestronnego i nie przytłaczało. Wierzcie nam – ilość szaf, szafek, schowków i szuflad jest trudna do policzenia!
Na pierwszy rzut oka przestrzeń może wydawać się stonowana, wręcz poprawna, ale przyjrzyjcie się dobrze! – jest przepełniona interesującymi detalami, odważnymi kontrastami i nietypowymi zestawieniami materiałowymi. Wyraziste struktury, naturalne materiały, nieoczywiste wzory – zdecydowanie ich tutaj nie brakuje!

Dlaczego my?

Każdy projekt to dla nas nowa historia i kolejne schematy do przełamania – nie powielamy i nie chadzamy utartymi ścieżkami. Jako inżynierowie na równi z estetyką stawiamy funkcję – nie chcemy by projektowane przez nas wnętrza prezentowały się dobrze jedynie na zdjęciach, bo to kłóci się z naszą definicją designu – pragniemy, aby przede wszystkim ułatwiały i umilały one codziennie funkcjonowanie w przestrzeni. Naszym znakiem rozpoznawczym jest duża dbałość o detal – to ona pozwala wydobywać z wnętrza niedefiniowalne “coś”, którego szukamy w każdej projektowanej przestrzeni.

Zapraszamy do kontaktu!