W RAMACH NASZEJ WITRYNY STOSUJEMY PLIKI COOKIES - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ZAMKNIJ

Mała przestrzeń z charakterem

Prezentowana realizacja to niespełna 45-metrowe mieszkanie.. Stonowana kolorystyka w połączeniu z mnogością struktur i wzorów pomogła w stworzeniu przestrzeni, która jest przytulna, aczkolwiek nie pozbawiona charakteru. ♥️♥️♥️

 

Salon wypełniony obrazami, zielenią i i obfitujący w różnorodne struktury – ma być miejscem zarówno do odpoczynku, jak i pracy – jego naturalność i delikatność przełamaliśmy srebrnymi dodatkami i zielonym akcentem na schodach.

Łazienka to szaleństwo wzorów. Kolorowe kwiaty na suficie i części ścian przełamaliśmy surowymi płytkami i uzupełniliśmy ciemnozieloną zabudową. Światło przechodzące przez strukturalne klosze lamp jeszcze wzmacniają nastrojowość wnętrza.

Charakteru kuchni dodaje srebrna mozaika, która pięknie wygląda zarówno w dziennym świetle, jak i oświetlona przez wiszące na jej tle lampy. Aneks kuchenny to dowód, że nawet dużo różnorodnych wzorów i materiałów może wyglądać spójnie, gdy zostanie odpowiednio dobrana i użyta.

 

Dlaczego my?

Każdy projekt to dla nas nowa historia i kolejne schematy do przełamania – nie powielamy i nie chadzamy utartymi ścieżkami. Jako inżynierowie na równi z estetyką stawiamy funkcję – nie chcemy by projektowane przez nas wnętrza prezentowały się dobrze jedynie na zdjęciach, bo to kłóci się z naszą definicją designu – pragniemy, aby przede wszystkim ułatwiały i umilały one codziennie funkcjonowanie w przestrzeni. Naszym znakiem rozpoznawczym jest duża dbałość o detal – to ona pozwala wydobywać z wnętrza niedefiniowalne “coś”, którego szukamy w każdej projektowanej przestrzeni.

Zapraszamy do kontaktu!